30.12.2006

Vánoční svátky si v klidu užíváme doma a sbíráme síly do nového roku... Uplynulý rok byla Bonnynka asi maximálně hodná, protože jí Ježíšek nadělil (jako každý rok) spoustu dárečků - nějaké ty mlsky a tři nové hračky, z kterých byla nadšená, protože šlo buď o přetahovátka, které ona má moc ráda a nebo pískací plyšovou kačenku :o)
Zpestřením našeho vánočního válení se byla včerejší prochajda s naším kamarádem Cidem (vrh "C" z Říčanských luk) a jeho paničkou Hankou. Po sněhu nebylo už skoro památky a bylo převážně blátivo, pesani si i tak dosyta procházky užili - během deseti minut z nich byly dvě bahenní koule, zdaleka nepřipomínající "zlaté" retrívry :-)
Během Vánoc a následně i z vánoční procházky se Cidem jsme udělaly pár foteček, které najdete ve fotogalerii :-)
Na konec roku přibylo i něco málo v deníčku :-)

17.12.2006

PF 2007 :-) Doufám, že se Vám všem při vstupu na naše stránečky přáníčko do nového roku zobrazilo v pohodě... Pokud ne, nezoufejte, nejspíš vám přijde mejlíkem :o)
Přejeme všem krásné Vánoce provázené spoustou radosti a pohody a také šťastné vykročení do následujícího roku 2007...

16.12.2006

Po velké časové prodlevě pácháme opět menší aktualizaci :o) Během uplynulého měsíce buď nebyl čas a nebo chuť, ostatně, času není ani teď příliš :-( Nic moc zajímavého se u nás neděje, občas pocvičíme, asi třikrát jsme zajeli na nějakou tu návštěvičku ke kamarádům, jinak nic, vše při starém a v pohodě :-)
Přibyly nějaké fotogalerie.

04.11.2006

Dneska jsme s Bončou po dlooouhé době zavítaly na cvičák :o) Šly jsme se přiučit zase nějakým novým věcem a vyzkoušet si, jak nám jde výcvik ve skupince psíků a vůbec - podívat se na staré známé tváře. "Zlá teta" - cvičitelka Craze tentokrát nemusela být na Bonnie vůbec zlá, protože jak se ukázalo - Bončidlo se předvedlo v tom lepším světle - cvičení jí šlo moooc hezky, nechala se navádět na aportíky, pěkně je nosila, při odložení se nenechala zlákat padajícími aportky pro ostatní psíky... Měla jsem z ní velkou radost :-) S ostatními psíky a také se svým bráškou, kterého jsme na cvičáku potkaly, se před a po cvičení dostatečně vyřádila, takže myslím, že si to náležitě užila :-)
Ve fotogalerii se můžete podívat na nové fotečky Bonči :-)

29.10.2006

Včera se konala klubová výstava KCHLS v Třeboni. Tam jsme se s Bončou vyrazily podívat, ovšem jen jako přihlížející a fotografující - nikoliv vystavující :-) Fandily jsme, jak jsme mohly a snad se to i vyplatilo... Spousta našich kamarádů tu dosáhla skvělých výsledků a získala krásné posudky od zahraničních rozhodčích, kteří přijeli posuzovat. Byl to bezva den, jsem ráda, že jsme potkaly tolik známých lidiček... Jo a díky Zuzce Tikalové za odvoz a přívoz do Prahy.
Bonnie má dvě nové fotky ve fotogalerii. V říjnu jsme moc fotek neudělaly, nějak nebyla příležitost, tak se to budeme snažit napravit příští měsíc...

16.10.2006

O víkendu jsme jeli do východních Čech k příbuzným, kde se Bonča rekreovala až do neděle a pak trajdala s tátou zpět domů. Já cestovala na opačnou stranu - měla jsem na neděli naplánovaný výlet do Polska na národní výstavu psů, kam mě vzala kamarádka Craze s Audrinkou ;-) Ve výstavním kruhu jsem měla možnost vidět našeho strýčka z tatínkovy strany - pejska jménem Chequer Golden Erinor (dvě fotečky jsou v nové fotogalerii. Den to byl příjemně strávený a pro holky i velmi úspěšný :-) Moc se mi tam líbilo :o)
Jinak nám přibyla nová fotogalerie z října.

13.10.2006

Jsme ostudy ostudné, celý měsíc jsme neaktualizovaly... Mě jednak začala školička a s ní hodně povinností a starostí a jednak není v podstatě co aktualizovat, protože se toho moc neděje... V září jsme opět výletily - byly jsme u babičky v Poděbradech, kde si Bonča užívala s kocourkem a zase udělaly pár kroků vpřed ve svém postupném zpřátelování, zatímco já se učila fujtajblovou matiku na zkoušku :-( Byly jsme se také podívat v Brně na výstavě, kde jsme potkaly spoustu našich psích i lidských kamarádů. Na konci září jsem se, tentokrát bez Bonči, jela podívat na dvoudenní zkoušky do Třeboně, kde jsem ve společnosti super lidiček strávila moc příjemný víkend :-) Také jsme jednou navečer navštívily našeho brášku Bruna a spáchali společnou procházku... Jinak tak nějak občas cvičíme, v polích, na loukách, když je hezky, tak i u vody... ode dneška i s poplašňákem, který jsem Bonče objednala, tak budeme trénovat ranky před aportíkama a taky máme díky Míle od Clarissky nového dummíka, ze kterého je Bonča nadšená - třídílný 3 kg dummy s králičí kožešinkou :-) moooc za něj děkujeme ;-)
V rámci aktualizace byly přidány nějaké odkazy, některé byly upraveny, hlavně změna adres, nic zásadního. Také přibyly nové fotky ze září 2006. Z tohoto měsíce zatím žádné nemáme, ale brzy dodáme :-)

13.09.2006

Aktualizace deníčku a zkoušek.

07.09.2006

Máme dvě nové fotogalerie - Září 2006 a U vody, tak se mrkněte :o)

05.09.2006

O tom, jak bylo na táboře v Albeři se můžete dočíst tady :-)

26.08 - 02.09.2006

Tento týden jsme byly s Bonnie v jižních Čechách v Albeři na výcvikovém táboře, který pořádal Výcvik retrieverů v Praze. Počasí nám sice moc nepřálo - byla celkem zima, občas sprchlo a sluníčko se nechtělo moc ukazovat, ale i přes to - super dovča. Dopoledne jsme pěkně cvičili pod vedením cvičitelek a odpoledne jsme trávili všemožně - buď v lese na houbách, nebo při společných hrách, nebo jsme se povalovali v táboře a nebo výletili po okolí... Večery patřily táboráku, noční bojovce a nebo posezení před chajdou... Tímto s Bončou děkujeme hlavně Evě, Jindře a naší cvičitelce Radce a také všem ostatním lidičkám, díky kterým jsme si tábor moc hezky užily... Už se těšíme na ten další :o)
Pořídili jsme i nějaké ty fotečky, které najdete ve fotogalerii :-)

20.08.2006

Včera jsme s Bončou navštívily naší kamarádku Ivu a její psí slečnu Sheilu. Bylo krásné počasí, tak jsme se s holkama pohybovaly převážně u vody, kde se do sytosti vydováděly. Sobotní odpoledne jsme si všechny moc pěkně užily. Díky Ivě za moc dobrý obídek, svačinku a za společnost :o)
Přibyly dvě nové fotogalerie ;-)

11. - 13.08.2006

Stejně jako víkend minulý, tak i tento, jsme s Bonnie trávily mimo domov. Tentokrát v Týnci nad Labem u naší kamarádky Radky (CHS Famous Gold) ještě spolu s Líbou (CHS Brdské zlato). I tuto sobotu jsme měly s Bonnie původně naplánovanou jako zkouškovou, ale kvůli již zmíněné reakci na střelbu jsem nás odhlásila a uvolnila místo náhradníkům. Já jsem den trávila pozorováním a focením ostatních pejsků v "akci" a Bonnie dováděla doma na zahradě se štěňátkama, Channy, Bárou a jejich návštěvama :o) Díky Radce za ubytování, moc dobré papání a hlídání Bonči :-)

04. - 06.08.2006

V pátek jsme se s Bonnie vydaly do východních Čech, do kempu blízko Hořic, kde na nás čekali kamarádi. Tady jsme strávili jednu deštivou noc a já v sobotu odjela do Dobré Vody, skouknout Klubové zkoušky ze speciální vodní práce pořádané KCHLS, na které jsme byly s Bonnie původně přihlášené, ale vzhledem k její "statečnosti" před zbraní jsme se odhlásily. Bonča si zatím v kempu užívala společnosti našich známých. Navečer jsme se vydaly k babičce a následující den domů... U babči měla Bonnie kočičí společnost, takže si užívala :-)
Přidány nové fotky do fotogalerie Červenec 2006.

22.07.2006

Konala se národní výstava v Mladé Boleslavi, které jsme se s Bonnie účastnily. Po osmi měsících jsme vlezly opět do výstavního kruhu, tentokrát do třídy pracovní. Od rozhodčího ze Slovinska jsme si vysloužily známku "dobrá". Bonnynky posudek i následná známka její exteriér dobře vystihuje, bohužel :-( Takže další výstava zase příští rok, abychom nezapomněly, jak to v kruhu vypadá... :-)

15.07.2006

Dnes jsme se s Bonnie zúčastnily klubových speciálních zkoušek z vodní práce v Břilicích u Třeboně. Měly jsme velmi brzký budíček - vstávaly jsme už ve 2 h ráno, abychom po půl třetí vyjely směr Praha, kde na nás čekal náš psí bráška s paničkou Klárou a spolu s nimi jsme vyjeli do Třebně. Tam jsme přijeli celkem brzy, už v 5:30 jsme byli na místě, takže psíci se mohli v pohodě vyvenčit a vydovádět před "prací". My s Bonnie jsme u zkoušek neuspěly. Bráška s paničkou bohužel také vypadli, ale vedli si daleko lépe než my :-) Domů jsme se vrátily dosti znavené po 20:30... Více o tom, jak jsme si v sobotu (ne)vedly se někdy později dočtete v sekci zkoušky - až nějaké to vyprávění dám dohromady :o)

03. - 09.07.2006

V tomto týdnu jsme s Bonnie zase hodně cestovaly... V pondělí jsme byly na Kladně za naší kamarádkou Clarisskou a její paničou Mílou. Všichni jsme si užili moc hezké odpoledne - holky se proběhaly v lese a vyblbly na zahrádce, Bonnie si navíc užila Clarissky malý bazének, ve kterém polehávala, když jí bylo teplo. Ve středu jsme se vydali po přibuzenstvu - k babičce a dědovi, tam si zase Bonnie dosyta užila malého koťátka. Nejdřív to vypadalo, že se kotě Bonnynky bojí a má respekt, časem se ale ukázalo, že ten, kdo má navrch je malý Moureček, který Bonnie pořád provokoval, ale jakmile se Bonnie pohnula tak kocourek zaprskal, zdrhnul, pozoroval jí, ale nakonec zase začal provokovat :o) Ve čtvrtek jsme navštívili kamarády v Praze - Radku, Audrin a Rostíka, se kterými jsme spáchali hezkou procházku v lesích za Prahou... :-) No a v sobotu jsme se vydali opět do Zahořan za malou piraňkou - Luckym - shibou inu :o) Bonnynka byla sice jako vždy u vytržení z morčátka na zahradě, ale i s malým Luckym si hrála a blbla :-)
Fotečky, které jsme za týden pořídily jsou ve fotogalerii.

02.07.2006

Je upravena fotogalerie a změněna fotka na hlavní stránce :o)

25.06.2006

Dnes jsme se vydaly opět na výlet :-) Nejdříve do Příbrami za našimi kamarády (CHS Brdské zlato), se kterými jsme později jeli navštívit do Voznice Lucku s Beckynkou a poté jsme šli všichni k vodě... Navečer jsme se ještě s Bončou stavily u tety v Zahořanech, abychom shlédly po 14ti dnech našeho chlupatého kamaráda - štěňátko Luckyho, což je pejsek plemene shiba inu. Fotky z našeho výletění najdete ve fotogalerii :o)

24.06.2006

Přibyly nějaké fotky z června. Jinak se u nás nic moc zajímavého neděje. Teda krom toho, že se Bonnie asi před 14ti dny rozhodla, že z ní bude naháč - začala totiž strašně línat... :o)

19.06.2006

Tuto sobotu jsme se jeli s Bončou podívat k tetě na chatu do Zahořan. Pořídili si štěňátko plemene shiba inu, tak jsme ho jeli okouknout :o) Bonnie ale stejně víc zajímalo pasoucí se morčátko na trávě, jako obvykle, takže štěnda si všímala jen chvílema... V neděli jsem jela opět výletit, tentokrát sama, a to do CHS Famous Gold podívat se na Channynky a Báry krásná štěňátka. Děkuji Radce za možnost shlédnutí malých kuliček a za hezky strávené odpoledne :-)

12.06.2006

Přibyly nové fotky z června (Bonnynky narozeniny a pár fotek od vody).

02.06.2006

Bonnie a Bruno z Říčanských luk dnes slaví své 2. narozeniny. Přeji jim hodně zdraví, štěstí a spoustu výstavních a pracovních úspěchů.
Pozítří (4.6.) slaví narozeniny i vrh C z Říčanských luk - jim přejeme také vše nej!

30.05.2006

Do Deníčku přibylo podrobnější vyprávění za období duben-květen, o tom se u nás dělo a nedělo :o)

29.05.2006

Dneska jsem se dozvěděla radostnou zprávu - vyšetření na dědičné onemocnění štítné žlázy má Bonnie negativní!!! Mám velkou radost :-)
Proběhla aktualizace stránky Bonnie.

26. - 28.05.2006

Na tento víkend jsme měly s Bonnie naplánovanou návštěvu Líby a jejích dvou zlatých holek Mimi a Aireen (CHS Brdské zlato) a výstavu na Konopišti. V pátek ráno jsme tedy vyjely směr Dobříš. Tam jsme se stavily v ordinaci, kde Libuška Bonnynku ostříhala, aby nevypadala jako méďa a zimní kožíšek vyměnila za letní :-) Také Bonnynce odebrali krev - kvůli vyšetření na dědičné onemocnění štítné žlázy (na výsledek čekáme). Po poledni jsme se vydaly za psíma holkama domů do Příbrami a spolu s nimi a s australačkou Caty spáchaly procházku. V podstatě celý večer a i v průběhu noci Bonnynka řádila s Aireenkou, takže bylo opravdu veselo... :-)
V sobotu se konala Speciální výstava retrieverů, kterou pořádal Retriever klub CZ v areálu zámeckého parku Konopiště. Předpovědi počasí nebyly vůbec příznivé, nakonec nám ale počasí celkem přálo a skoro nepršelo (až navečer se spustil pořádný slejvák). My s Bonnie jsme se sem nejely předvádět do kruhu, ale opět skouknout naše vystavující kamarády a známé a také jsem chtěla nechat udělat Bonnynce nepovinné vyšetření očí, které zde prováděl MVDr. Beránek. Výsledek vyšetření na dědičné oční vady má Bonnie negativní, z čehož mám velkou radost!!! Strávily jsme moc hezký den, popovídali si se spoustou našich známých a dosti znavené (výstava se krapet protáhla) odjížděly v 20:30 zpět do Příbrami. Doma všichni padli za vlast a odpočívali. Pesani začali řádit opět v noci, hehe :o) Tímto děkujeme Libušce a jejím holkám za ubytování a příjemně strávený víkend ;-)
Samozřejmě jsme udělaly nějaké fotečky, které najdete ve fotogalerii :-)
Také proběhly menší změny na Bonnynčině stránce a ve fotogalerii.

20.05.2006

Konala se mezinárodní výstava v Litoměřicích, kam jsem se jela opět podívat na kamarády a známé, kteří vystavovali a hlavně na našeho brášku Bruna, který nás spolu s paničkou tady v Kralupech přibral do jejich autí... S sebou na čumendu jsem vzala i Bonnie, aby se po delší době zase podívala do "velké psí společnosti" :o) Posuzování poměrně rychle odsýpalo, už kolem 10:30 jsme vyjížděli z Litoměřic zpět do Kralup, kde jsme si udělali hezkou procházku podél řeky. Psiska se dosytosti vyřádila a osvěžila... Fotečky jsou ve fotogalerii.

13.05.2006

Dnes jsme se jely s Bonnie podívat do Prahy za naší kamarádkou Ivou a její goldenkou Sheilinkou :o) Holky se spolu vydováděly v blízkém lese a rybníku a my si hezky popovídaly :-) Samozřejmě foťáček nezůstal doma... Fotečky jsou ve fotogalerii...
Na sídliště nám tu přibyl nový přírůstek - fenka německého ovčáka - se kterou si Bonnie každodenně hraje a nechává se od ní terorizovat... ;-) Bonnie celkově není moc výchovná čubinka... nechá si od všech všechno líbit :o) Fotky, které jsme v pátek pořídili jsou ve fotogalerii Dovádění s malou "piraňou"

07. - 08.05.2006

Tento víkend byl ve znamení návštěv... V sobotu jsme se vydaly na výlet k tetě na chatu a v pondělí pro změnu k babičce. Po oba dva dny si Bonnie dosyta užila procházek po loukách, lesích a polích a nevynechaly jsme ani vodu... V neděli střežila skoro celou dobu morče, které se páslo u tety na zahradě, nemohla se od něj vůbec odtrhnout :-) V pondělí si zase užila u babičky kočičku :o)
Jinak se u nás nic moc nového neděje... Tak nějak pozvolna se připravujeme na nějaké ty zkoušky... Ráda bych s Bonnie letos absolvovala nějaké vodní a podzimní zkoušky :-) Tak uvidíme.
Přibyly fotečky z tohoto měsíce...

03.05.2006

Přibyly nové fotky z cvičení u vody.
Celou zimu jsme s Bonnie dělaly aportky znovu, úplně od začátku, protože to, co s nimi předváděla na konci minulé sezony byla velká bída... Podle rad naší kamarádky Radky Bursíkové, za které jí patří velké díky, jsme se tím s Bončou snažily nějak prokousat a zlepšovat ;-) Dnes můžu říct, že se její práce o mnoho zlepšila, jak na suchu, tak ve vodě :-) Je to šikulka, z aportků je nadšená jen je vidí, nikam s nimi neodbíhá, nefluše je na břehu ... tak snad to bude tento rok lepší a nezačne si zase "vymýšlet" :o)

18.04.2006

Venku bylo krásně, a tak jsme se s Bonnie sebraly a jely k vodě. Bylo to její první velké koupání v tomto roce :o) Zkusily jsme i pár aportíků, prošly se podél vody, udělaly pár foteček a jely zas domů...
Také jsme se dozvěděly super zprávu - náš bráška Bruno z Říčanských luk se umístil na druhém místě ve Working Testech ve třídě E, které se konaly tento víkend v Českých Budějovicích - GRATULUJEME!!! :-)

14. - 15.04.2006

Tento pátek a sobotu jsme s Bonnie trávily ve východních Čechách. Byly jsme u prarodičů, jely jsme se podívat také k tetě a strejdovi a zavítaly jsme i k našim dobrým kamarádům... Během našeho pobytu si Bonnie dosyta užila jak spousty lidí, kteří si jí neustále všímali, tak i dvou kočiček a jejich koťátek :-) Bonnynka byla vzorná, před čičinkama měla respekt a na koťátka byla moc hodná :o) Po příjezdu domů padla a spala až do rána :-)
Přibyly nové fotečky z našeho výletu (ve fotogalerii duben 2006).

12.04.2006

Dnes přibyly jen fotečky našich psích kamarádů a nějaké do fotogalerie duben 2006.

05.04.2006

Nic moc nového se u nás neděje. Sníh roztál, vykoukla tráva, přibyla spousta vody v řece a rozlila se, kde se dalo... což nám znemožňuje koupání v blízké tůni, takže se zatím Bonnie plácá stále na suchu :-)
Přibyly nové fotky z dubna a pár odkazů :-)

26.03.2006

Na stránkách Bonnie proběhly malé kosmetické designové úpravy :o) Menší změny jsou i v odkazech :-) Stránky Info se budou upravovat průběžně...

12.03.2006

Dneska nám tu napadla spousta sněhu, čehož jsme využili pro delší procházku a řádění ve sněhu... Foťáček nezůstal doma a máme spoooustu foteček, na které se můžete podívat ve fotogalerii.
Do Deníčku jsem přidala zase po delší době nějaké to vyprávění :o)

05.03.2006

Naše kamarádka Clarisska z Říčanských luk má své webové stránky :o)

04.03.2006

Tuto sobotu jsme s Bonnie opět vyrazily z domova, tentokrát směr Praha, za naším jediným sourozencem - bráškou Brunem. Po celou dobu spolu neúnavně dováděli. Brunďa asi ještě cítil z Bonnie hárání, takže na ní chvílema kňučel a snažil se jí dvořit, načež mu Bonnie vrčením a štěkáním dávala jasně najevo, že z toho nic nebude :) Šli jsme taky na procházku do nedalekého lesa, kde se hafani dosytosti vyběhali, doma se najedli a odpadli...
Pořídili jsme i pár společných fotek.

26.02.2006

S Bonnie jsme si udělaly pěkný výlet do Vinařic u Kladna za našimi kamarády Mílou, Martinem a Clarisskou. Holky se do sytosti vydováděly - jak doma, tak venku na procházce a my si hezky pokecali :) Večer Bonnie odpadla do pelechu a spinkala až do rána... :)
Udělali jsme i pár společných foteček...

10.02.2006

Krom toho, že Bonnie začala po měsíci zase hárat, tak se u nás nic nového neděje. Jen v souvislosti s jejím opakovaným háráním jsme navštívili vet, která provedla stěr a podívala se "dovnitř", jestli je vše v pořádku. Nic neobvyklého neobjevila, žádný zánět, cysty nic... stěry jsou také v pořádku, takže to vypadá, že se Bonnie jen déle rozhárává... Asi jako loni. Také dostala po roce boreliózovou včeličku :)
Jsou nové fotky z února :)

24.01.2006

Co se u nás děje nového a nenového se můžete dočíst zde...

05.01.2006

Konec starého roku a začátek nového jsme oslavili s dobrými kamarády a jejich zlaťáčky.

Hop nahoru