20.12.2007

Všem našim přátelům a známým přejeme Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2008 :-)

17.12.2007

Nové fotky z prosince jsou ve fotogalerii.

28.11.2007

Ve fotogalerii Listopad najdete nové fotky Bonči :-)

17.12.2007

V listopadu jsme se společně s naším bráškou Brunem a jeho paničkou Klárou vydali na náš starý dobrý retrívří cvičák a pěkně si pocvičili :o) I přesto, že jsme tam dlooouho nebyli, sourozenci byli šikovní a hezky pracovali. Bonču sice po mnoha aportech s dummy překvapila aportovací plastová kačenka, kterou viděla poprvé, ale na druhý pokus jí donesla i ona, hehe.
Bóňa se také podrobila úpravě zimního kožíšku. Naše kamarádka Ráďa si jí vzala pod nůžky a z medvíka Bonči udělala zase na nějakou dobu slečnu retrívřici :-) Tímto jí převelice děkujeme za to, že si na nás našla čas a za námahu se zarostlou Bonnie ;-)
Bonča je už dávno naočkovaná i přeočkovaná na psincový kašel, tak snad to bude pro příště ok. Teď si užívá chladných dní, kdy pořádá rochnící orgie v listí, na zamrzlé trávě a vyzkoušela to i na prvním větším snížku, který nám tu napadl... No, jinak si užívá klídku doma, kde se povaluje a odpočívá, stále přenáší z místa na místo svá přetahovadla, uzlíky, míčky, plyšová zvířátka, která také úspěšně kuchá nebo jim okusuje čumáčky, hehe :-) Taky to vypadá, že po téměř 11ti měsících se konečně rozhodla hárat, takže budeme muset zase hlídat případné nápadníky :o)

24.10.2007

Byla doplněna fotogalerie Říjen o několik foteček z domova, našich procházek a z návštěvy u psího brášky Brundi :o)
Také jsme probraly odkazy a některé zastaralé vymazaly, jiné upravily a nebo přidaly.

14.10.2007

Přidaly jsme novou fotogalerii - Říjen, ve které najdete fotky z posledních pár dnů. Bonča si podzimní procházky náramně užívá, většinou si je zpestřuje válecími orgiemi v trávě nebo bahenními zábaly svého chlupatého těla v humusných kalužích :o)
Co se Bonči zdraví týče, kašel skončil a je zase všechno tak jak má... Ještě pár dní počkáme a pak popeláší Bonnie na očkování proti této nemoci. Tak snad se nám to příště vyhne...

08.10.2007

Paničce skončilo na nějakou dobu velké učení, úspěšně zvládla státnice, a tak zase po čase aktualizujeme... :o)
Během září jsme s Bončou spáchaly několik návštěv kamarádů a příbuzných a chodily na procházky po okolí :-) Taky jsme udělaly pár foteček, které najdete ve fotogalerii Září.
Jinak se u nás nic moc zajímavého neděje, jen poslední týden trápí Bonču psincový kašel, který někde chytla :-( Díky špatně určené diagnóze od veterináře se její léčba o několik dní zpozdila. Nicméně už je to den ode dne lepší a až se Bonnie úplně vyléčí, pošupajdí okamžitě na očkování proti psincovému kašli...
Proběhla menší aktualizace v sekci odkazy.
Už definitivně jsme zrušily sekci Info.

30.08.2007

Více než měsíc a půl jsme se s Bončou flákaly... Během letních prázdnin jsme hodně cestovaly a užívaly si :-)
V půlce července jsme se, ještě s několika kamarády, vydali na 5-denní dovo pod stan do kempu. Během pobytu se Bonča statečně účastnila všech aktivit, které jsme podnikli - krátká túra v Prachovských skalách, prohlídka II. okruhu (mučírna) na hradě Kost, výlet k rozhledně Kozákov, návštěva zříceniny hradu Trosky, hra minigolfu a mnoho koupáníčka v okolních rybníkách. Při jednom takovém se s námi Bonnie svezla i na šlapadle, hehe ;-) Samozřejmě by to nebyla Bonča, aby se alespoň jednou denně pořádně nezaprasila v nějaké té bahenní kaluži, takže tak s radostí činila :-) V kempu, ve venkovních posezeních i restaurcích si užila spoustu drbání a hlazení od dospěláků i dětí a potkala se s mnoha psími kamarády...
Naše další delší dovo byla na horách, kde se Bonnie dosytosti proběhala po lesích, místních stezkách, skalách, loukách, vyčvachtala se v pěkných čistých potůčkách a mimo to i v bahenních kalužích, které s velkou radostí vyhledávala, no a v neposlední řadě si užívala odpočinku na zahrádce :o)
Dvakrát jsme si udělaly vícedenní výlet za kamarádkou na východ Čech, kde jsme s Bončou hlídaly v její nepřítomnosti pejsky, takže o zábavu měla Bonnie postaráno, celý den blbli na zahradě, nebo se váleli na dlaždičkách a nebo štěkotem strašili procházející lidi za plotem :-)
I doma jsme hodně výletily. Na jedné procházce se Bonča dokonce svezla přívozem přes řeku, když bylo hezky, tak jsme čas trávily u vody a nebo se jely podívat do ZOO v Tróji... zkrátka, prázdniny jsme si užily opravdu pěkně. Akorát cvičení s dummíkama a mrtfolkama jsme moc nedali, i když občas něco jako cvičení proběhlo, ale nic moc, zkusíme něco pocvičit po prázdninách :o)
Paničce teď začíná opět velké učení (zkouška a státnice), takže se aktivity asi trochu omezí, včetně aktualizace stránek :-( Ozveme se zase někdy časem...
Fotky z našich prázdnin najdete ve fotogalerii Prázdniny.
Byly aktualizovány odkazy a přidány nějaké nové - zejména u chovatelských stanic a chovatelských potřeb ;-)

08.07.2007

Po delší době zase aktualizujeme, převážně fotečky :-) Panička měla v posledních týdnech totiž spoustu práce se školou a učením...
Novinky žádné zajímavé nemáme, Bonča si užívá svého psího života jak jen to jde - dlouhé procházky, spousta vody a koupání, vyvalování šuneček na balkoně, hraní s mnoha a mnoha plyšáky včetně jejich roztahávání po celičkém bytě (občas si tu doma připadáme jak v mateřské školce, kde je nejméně 10 dětí, hehe)... Myslím, že si nemůže na nic stěžovat. No a občas si chvíle zpestříme výlety za kamarády nebo příbuzenstvem :o)
Byla doplněna fotogalerie Červen a dále přibyla fotogalerie Venčeníčko a cvičeníčko, kde je hromada fotek, tak se jukněte... ;-)

03.06.2007

Přidána fotogalerie Červen, ve které najdete Bonnynky fotky z prvních červnových dnů :o)

02.06.2007

Dnes jsou to již 3 roky, co se v chovatelské stanici "z Říčanských luk" narodila dvě krásná štěňátka :-) Jedním z nich byla naše milovaná zlatá Bonča, které k dnešním narozeninám přejeme jen to nej nej nej..., hlavně spoustu zdravíčka, psích radostí, dlouhý a spokojený život mezi námi, misku plnou dobrot a na každém rohu nějakou tu bahenní kaluž, ve které by si mohla vyrochnit svůj zlatý kožíšek :-)
Brunovi - našemu jedinému bráškovi - přejeme také vše nej.
Pozítří (4.6.) oslaví své třetí narozeniny i kamarádi z vrhu C z té samé CHS. Také jim posíláme přání všeho nejlepšího :-)

25.05.2007

Ve fotogalerii najdete Fotky z jedné procházky... :o)

15.05.2007

Přibyly nám dvě nové fotogalerie :o)
Jedna je z měsíce května - z lenošení doma, z procházek a také ze Speciální výstavy KCHLS na Hluboké nad Vltavou, kam jsme se s Bonnie tento víkend vypravily na čumendu. Počasí se celkem vyvedlo... Po dobu mého běhání mezi kruhy a focení známých a kamarádů Bonnie vzorně ležela a hlídala naše věci. Jelikož tu byl vedle velké louky i pěkný rybník, zpestřovaly jsme si s Bončidlem den koupáním a dováděním s našimi psími i lidskými kamarády, které jsme tu potkali.
Další fotogalerie je z grilování, které pořádali minulý týden moji spolužáci a kde si i Bonča přišla na své... U chaty tu totiž měli malé ovečky a kozičky, se kterými se Bonnie postupně skamarádila. Užila si tu také spoustu zábavy, přinášení klacíků a i trochu dobrého papáníčka :-)
Za pěkné fotky z této akce děkuji spolužačce Pavlíně V.
Minulý týden jsme také navštívily Radku ve Voznici. Ta si vzala Bonnie pod "nůžky" a vytvořila jí pěkný letní sestřih, který už Bonča potřebovala jako sůl, protože od minulého léta na ní nikdo nůžkama nesáhl... (krom mých amatérských pokusů o stříhání v průběhu zimy, hehe :o) Ze zarostlé psí koule se vyloupla Bonnynka se slušivým "účesem". Ještě jednou děkuji Rádě za shození přebytečných chlupů z té mé zlaté slečny. Krom úhledného sestřihu od Rádi vzala Bonča ještě úpravy svého kožíšku do svých tlapek a začala pěkně línat, tak snad z ní nebude za chvíli labrador :-)
Proběhla také menší aktualizace některých odkazů.

22.04.2007

Koncem tohoto týdne se udělalo venku zase hezky, a tak jsme s sebou na pár procházek vzaly foťáček a nafotily spoustu pěkných obrázků :-) Jukněte se do fotogalerie Duben...

18.04.2007

Nějak se nám tu před pár dny (a na pár dní :-) zbláznilo počasí, hehe. Do včerejška... :o) Od konce minulého týdne tu zimní dny nenahradilo jaro, ale měli jsme tu rovnou léto. Tak jsme toho s Bončou využívaly a chodily na procházky převážně k řece a tůni, kde se Bonnie chladila a pozorovala kačenky a labutě. Občas jsme vzaly taky dummíky a trénovaly aportíky :-) Jinak se u nás nic moc nového neděje.
Fotečky z dubna budou časem... nyní je ve fotogalerii jedno nové albíčko :-) Je trošku opožděně, ale je... (pochází z období února a března). Dokupy jsem ho totiž dala až v těchto dnech. Najdete ho pod názvem - Jak jsme ke štěňátkům přišly :o)
No a jak vůbec vzniklo albíčko se psíma miminkama? Začalo to tak, že se jednoho lednového dne narodila štěňátka... Ale nebyla to ledajaká štěňátka - byla to goldenní štěňátka z chovatelské stanice Rusty Love naší kamarádky Radky, která bydlí spolu se svými dvěma psíky kousek za Prahou. Tou dobou jsem měla ve škole akorát zkouškové období, takže volna volníčka byla spousta, následující semestr jsem měla jen dva učební dny v týdnu, takže času bylo hafo... Inu stalo se, že jsem dostala od psí i lidské maminy důvěru a dělala miminkům chůvu. Když štěňátka povyrostla, začala se mnou do Voznice jezdit i Bonnie. Ta byla v sedmém nebi - měla tu pěknou zahradu, kousek od baráku velký les s krásnými bahenními loužemi, no a v neposlední řadě psí kámošku Audrinku, ke konci i Rostíka a na několik dní i Audrinky brášku Buffyho, se kterými dováděla a večer vždy padla za vlast. No užívaly jsme si super "štěněčí prázdniny". Ani jedna si nemůže na nic stěžovat, měly jsme se tu moc fajn a během našich pobytů o nás bylo postaráno víc než dobře :-) Štěňátka nezlobila, užily jsme si s nimi spoustu hezkých chvilek. Ještě jednou jim s Bonnie přejeme jen to nejlepší a doufáme, že je brzy někde uvidíme!
O tom, že se na "dovo" měla Bonnie dobře svědčí nejspíš i fakt, že při vážení na konci března ukázala váha neuvěřitelných 32,5 kg. To je u Bonči hmotnost zcela nevídaná, hehe :o) Bydlení a papání s jinými psíky jí evidentně udělalo dobře. Zmoudřela, pochopila, že co nesní ona, dobaští ostatní a s jídlem přestala dělat tak velké drahoty... Ovšem tato zvýšená chuť k jídlu jí vydržela pouze po dobu našeho "chůvaření". Doma jí teď žádná hladová tlamička misku s jídlem neohrožuje, takže během dubna svá neobvyklá kilča rychle shodila :-( Nu což... Bonnie je prostě Bonnie a co se týče jídla - jiná už asi nebude... :-)

01.04.2007

Během února a března jsme s Bončou 2x navštívily našeho brášku Bruna. S ním a jeho paničkou Klárou jsme si udělali dvě příjemné odpoledne, při kterých jsme také trochu pocvičili :o) Tu poslední sobotu nám počasí obzvlášť přálo, a tak se sourozenci dosytosti vydováděli i ve vodě :-)
Máme dvě nové fotogalerie: Březen a S bráškou Brunem, tak se mrkněte.
Byly přidány nějaké nové odkazy do chovatelských stanic a osobních stránek...
Náš bráška Bruno z Říčanských luk má své vlastní webové stránky, tak se mrkněte :-)

18.02.2007

Dneska bylo krásné počasíčko, tak jsem zase po delší době vzala Bonče ven dummíky, potrénovaly jsme s nima a také udělaly nějaké fotečky. Ty si můžete prohlédnout zde. (fotogalerie Únor :-)

25.01.2007

Bonnie dohárala, takže se už nemusíme "bát" psích nápadníků :o)
Do fotogalerie - Leden - byly přidány nové fotky.

15.01.2007

Jsou nové fotky ve fotogalerii - z ledna :o)

12.01.2007

Po roce a něco si Bonča usmyslela, že by bylo dobré začít zase jednou hárat :o) Tak už týden háráme a odháníme nápadníky...
Přibyly nějaké odkazy, u některých byla aktualizována adresa...

06.01.2007

Proběhly menší úpravy na vzhledu stránek - změna barvy a některých malých detailů. Chtěla jsem také úplně zrušit sekci INFO, ale na žádost některých našich návštěvníků tato sekce zůstane - pouze bude v jednoduché verzi s odkazem jen na hlavní stránce a s tím, že nebude dále aktualizována...

01.01.2007

Do nového roku 2007 přejeme všem našim kamarádům a známým hodně zdraví, štěstí, pohody, málo starostí, spoustu radostí, spokojenosti a úspěchů v životě :-)
Nastaly malé změny na našich stránkách - ubyly sekce Ikonka a Ankety.
Sekce Novinky byla přesunuta do menu v pravo.
Také je upravena fotogalerie.

Hop nahoru