17.12.2010

Přidáváme několik sněhových fotek do fotogalerie Listopad. Kuk tam :o)

30.11.2010

Aktualizaceee!!! Konečněěě!!!

Od té minulé uběhlo hooodně času... Kdo ale očekává, že se tu dočte spoustu nového, tak ho budu muset zklamat, protože jediná novinka u nás, za tu dobu, je asi jen ta, že se už nesluníme u vody, ale boříme se do sněhu :-D

Letem světem u nás: Přes léto jsme se vyodpočinkovali na dovolené. Bonča si udržuje svojí štíhlou linii a doufám, že po této zimě z ní nebude zase tuková kulička, ale že tu váhu udržíme v rozumných číslech :-) V říjnu a listopadu jsme spáchali dvě prochajdy s naším jediným bráškou Brunem - jednou u něj doma, podruhé navštívil on s paničkou nás; jsme rády, že jsme je po více jak půl roce viděly. No a teď si Bóňa užívá hromady sněhu... :o)

Od července máme několik nových fotogalerií, některé asi ještě chybí nebo čekají na doplnění - to časem doženeme... Takže zatím jukněte na: Srpen, Září, Říjen, Listopad, Procházka s Bruninem a Bruno u nás na návštěvě.

26.07.2010

Přidaly jsme nové fotky do fotogalerie Červenec a Moji psí kamarádi :-)

15.07.2010

Teda řekla bych, že jsme to s tou aktualizací zase nějak nezvládly... Hanba nám :-) Máme spoustu restíků, hlavně fotografických, tak se dneska pokusíme alespoň něco dohnat...

Co se u nás děje v posledních dnech se dá asi vytušit z obrázku na titulce - válíme si šunky u vody a ve vodě - a to nejen páníčci, ale i pesani :-D Nutnost neustálého skrápění čtyřnožců zahradní hadicí (které se v podobných vedrech ukázalo efektivní jen na krátkou dobu, protože psiska rychle schnou), jejich závistivé pohledy na nás v bazénu a jejich střídání v polehávání v prostoru s vodou (který slouží pro omytí nohou před vstupem do "lidského" bazénu), nás dvounožce přivedlo na spásnou myšlenku - pořídit těm našim vodomilům vlastní bazének... No a tak se stalo, že si Bóňa s Aresem už několikátý den užívají ve svém vlastním vodním království :-)

Jinak se u nás v podstatě nic moc neděje...

Náš kamarád Aresek se v posledních dnech připravoval na lovecké zkoušky... Bončuska se párkrát přichomejtla k jeho nácvikům a tak si také zanosila nějaké to opeřené a osrstěné zvířatko :-) Občas se jí povedlo tu svojí hlavičku plnou nápadů přidržet na uzdě a vykonat cvik tak, jak se sluší a patří :-) To ale stejně nemění nic na Bóni názoru, že podobné oficiality jsou prý pod její úroveň, protože její velmi kreativní povaze se zde jaksi nedostává dostatečného uplatnění. Takže blbnutí na zkouškách přenechá raději jiným pejskům a ona si bude i nadále dělat co chce, kdy chce a jak chce a její výklad provedení cviku se bude stále diametrálně odlišovat od názoru rozhodčích a výkladu zkušebních řádů, hehehehehe :-)

Málem bych zapomněla pochválit Bóňu za to, jak se jí povedlo shodit ta svá kilíčka navíc :-) Je to už nějakých pár dnů, co se ta naše ovečka dostala s váhou na 31,5 kg :-)

No a to je asi vše, žádné novinky u nás v zásadě nejsou. Bonýsek je stále akční, což velmi často hraničí až s šíleností :-D, je plný energie, nožičky nezlobí... Tak se má snad dobře :-)

Na závěr několik fotogalerií - červen, červenec, v zoo, to jsme my - některé z nich jsou nové, některé jen trochu zaktualizované, tak se mrkněte :-)

02.06.2010

Bonnie slaví 6. narozeniny...

Bonnynko, přejeme ti, ať jsi hlavně zdravá, ať tě nic netrápí, ať máš pořád spoustu elánu do života a do provádění těch tvých kulišáren, ať je v tvé přemýšlivé hlavince neustále schovaný nějaký ten nápad, kterým nás dovedeš pobavit, ale i přivést do varu, hehehe :-) Doufám, že nám tu se svým věčně vysmátým ksichtíkem budeš dělat společnost ještě minimálně jednou tak dlouho ;-) Jsme moc rádi, že tě máme!

Díky všem, co si na Bončusky narozky vzpomněli, popřáli a nebo dokonce dodali nějaký ten dar ;-) S chutí přijala všechny mňamky a s radostí se ujala mordovacího rituálu pro zasvěcení nových plyšů do její sbírky hraček, kterou by jí mohla kdejaká mateřská škola závidět :-D

Často si říkám, jaké jsem vlastně měla před šesti lety štěstí, když mi paní chovatelka svěřila jedno ze dvou štěňátek mamky Laury, jedinou fenečku ve vrhu... Příchod chlupatého miminka nám sice neobrátil život úplně naruby, každopádně ale dostal jiný směr. S Bóňou přišla spousta radostí i starostí, za těch šest let jsme zažily hodně dobrého i špatného... Svojí přítomností neuvěřitelně obohatila život mně i mému okolí. A za to jsem jí vděčná. Díky Bončo ;-)

Na závěr by to chtělo asi nějaké fotky, že... Na nich zapracujeme příště ;-) Zatím můžete obdivovat na titulní stránce Bonču v bahenní kaluži, jak jinak než s jejím typickým blaženým výrazem (na narozeninových fotkách se tváří jako u mučení, takže ty jsme pro zveřejnění na titulce vyškrtly).

05.05.2010

V dnešní aktualizaci jsme přidaly fotky z dubna, kterých se nakonec nacvakalo docela dost :-) Dvě slunečné odpoledne jsme strávili u vody spolu s Aresem a páníkem a jeden den se k nám přidal i Ralf s pánem, takže se Bóňa s klukama dosyta vyřádila a oba večery padla spokojeně za vlast :-)

Současně jsme rozšířily fotogalerii Moji psí kamarádi, kam přibyly fotky našich retrívřích kámošů od vody a také pár obrázků Lakyho, kterého jsme v dubnu navštívily na chajdě.

No a už máme i pár květnových fotek, na ty se můžete podívat zde.

(Za téměř polovinu fotek z dnešní aktulky děkujeme Jirkovi ;-)

22.04.2010

Nový přírůstek do naší rodiny v podobě goldenní slečny, která je na fotce na titulní stránce, se opravdu nekoná... To psí miminko je malá Bonnie :-) Fotečky z dubna nemáme a asi jen tak mít nebudeme, tak jsme alespoň rozšířily Bóni fotoalbum z roku 2004, kde bylo jen pár fotek, protože jsme kdysi měly na stránkách k dispozici velmi málo prostoru... Navíc jsme ještě přidaly fotogalerii z doby, kdy bylo to naše chlupaté klubíčko ještě u maminky.

Díky menší nehodě skončila panička s ortézou na noze a o berlích. I Bóňa má tak krapet omezený režim, takže moc děkujeme všem venčičům, kteří Bonnýska venčí a zajišťují jí trochu lepší vyžití než má s chromou paničkou, která se s ní ven vybelhává jen minimálně... ;-)

29.03.2010

Přinášíme další fotky z tohoto měsíce :-) A jednu aktuální fotku najdete tady. Jak tak koukám, v březnu jsme se s tím focením krapet rozjely...

Minulý týden Bonnie podstoupila další očistnou koupel a následně úpravu přerostlého kožíšku, za což - Ráďo díky ;-)

Trápení při stříhání si Bóňa vynahradila o pár dní později na procházce, kde svůj nový "look" oživila bahenním zábalem - viz foto :o)

23.03.2010

Jaro přivítala Bonča na procházce u rybníka :-) Fotky jsou ve fotogalerii Březen plus tam přibyly ještě nějaké z venčení z března.

Na hlavní stránce galerií, odkazů, a pejskovin jsme provedly menší kosmetické úpravy (vložily jsme tam fotečky, aby tam nebylo tak prázdno:o)

Proběhla také aktualizace některých sekcí odkazů.

20.03.2010

Minulý týden Bóňa podstoupila "jarní očistu", kdy byla i přes svůj odpor k čistému kožíšku důkladně vyšamponována a zbavena našedlého nádechu, který začínala po zimě mít :o) Práci nicméně ocenila natolik, že se vydržela nezprasit víc jak 24 hodin po "činu", což je celkem úspěch :-)

Nedávno jsme navštívily našeho psího brášku Bruna, se kterým se Bonča provětrala na prochajdě. Fotky, které jsme tu pořídily najdete tady.

Fotogalerii Březen jsme doplnily o několik málo fotek, to samé u galerie Moji psí kamarádi.

05.03.2010

Po dlouhé a únavné zimě se snad počasí pomaličku přelaďuje na teplejší vlnu... Sníh u nás téměř zmizel a další, doufáme, už nepřipadne. Každopádně zimu bojkotujeme a stránky jsme navlékly opět do jaro-letního kožíšku :o)

Bóňa oblevu celkem vítá, protože se konečně objevily klacíky, které si může kousat a drtit a PET flašky, které opět hrdě nosí ke kontejnerům s plasty :-) S prvními teplejšími dny a sluníčkem se Bonča taky začala vyvalovat na balkoně a chytat bronz - to ona taky moc ráda :-)

Přes zimu se nám Bončidlo krapet zachlupatilo a zakulatilo, takže úkol, který přijde s prvními teplejšími jarními dny bude jasný - z Bonči bouďáka vystříhat zase pěknou slečnu a shodit nějaké to její kilo :-)

No a na závěr fotky. Z března jich máme už docela dost, tak kuk na ně sem a byla vytvořena trochu historičtější zimní galerie s psími kamarády.

19.02.2010

Fotogalerie Leden byla doplněna o nějaké fotky a na únorové foto úlovky se můžete juknout tady :-)

01.02.2010

Letošní přívaly sněhu (na naše "nížinaté" poměry zcela neobvyklé :o) si Bóňa docela obstojně užívá... A vůbec se ta chlupatá koule má asi dobře - pravděpodobně již dávno vytušila tuhou zimu, nenechala nic náhodě, začala si ukládat tuky a trošku se nám zakulatila... Kdo Bončidlo zná delší dobu asi nevěří, ale je to tak, ona faaakt "žere jak protržená"... :-) Nicméně jí to ani v nejmenším neubírá na aktivitě, naopak je stále více ztřeštěnější, šílenější a lumpáren vymýšlí za dva možná za tři :-) Zkrátka šijou s ní všichni čerti, ale v tom dobrém slova smyslu, naštěstí ;-)

Do fotogalerie Leden přibyly nějaké fotečky... ještě jedna dávka z ledna bude doplněna, ale až později až bude více času se tím kvantem probírat... takže posledních osm fotek je jen na "ochutnávku" ze slunečné prochajdy, kde nebyla nouze o krásné fotečky a ani Bonči crazy výrazy :o)

11.01.2010

Vítáme Vás v novém roce :-)
Spolu s přeorganizováním několika stránek přinášíme i aktuální - lednovou - fotogalerii.

Hop nahoru