24.12.2011

Všem našim kamarádům a známým přejeme veselé Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků a konce roku a do nového roku jen to nej...!
A také budeme rády, když se i příští rok budete vracet na náš webík :-)

15.11.2011

Už je to nějaký ten pátek, co oficiálně začal podzim, dny se začaly velmi rychle krátit, a tak na dlouhé procházky není moc prostoru. Pracovní vytížení paničky za poslední víc jak měsíc k tomu také přispělo, i přesto jsme ale nacvakaly nějaké fotečky... (Říjen a Listopad).

Krom lenošení doma a procházek po okolí se Bóňa dostala po neuvěřitelných téměř čtyřech letech znovu na hory... Tentokrát tu nebyl snížek, což jí evidentně nevadilo, protože si po pár metrech našla jakousi bahnitou stroužku. A nebyla by to Bóňa humusačka, kdyby si na úvod nezprasila alespoň tlapky :-)

Nezadržitelně se už také blíží zima a mrazíky... takže po tom, co jsem přezula z tenisek na sněhule naše plechové přibližovadlo, podrobila se předzimní úpravě i Bonča. Začátkem listopadu byl naposledy před zimou vytuněn její kožíšek tzn. byly okudlány čupřinky na hlavě, dredy všude možně po těle a ostatní přebytečně chlupy :o) Takže mě teď nějakou dobu můžete vidět, jak místo ovečky venčím krásnou a elegantní fenku zlatého retrívra, hehehe :-D

19.09.2011

Letošní léto s sebou přineslo i nějaké ty pěkné dny, které si Bóňa užívala mimo jiné koupáním v bazénku nebo v pískovně, a to buď sama a nebo s psíma kámošema. A když zrovna nebylo na koupání, plácla s sebou alespoň do nějaké bahnité kaluže :-)

Na začátku září jsme si spestřily venčení s kamarádkou Dominikou a jejími čtyřnožci, pudlíkem a koníkem :o) Do výběhu s koníkama zaplula Bóňa jako by tam patřila a následnou procházku si užila takovým způsobem, že mi pak doma trvalo víc jak půl hodiny uvést jí do stavu před prochajdou. Mimo to, že se klasicky po Bóňovsku zahumusila v několika loužích, zkrášlila se tentokrát i velkým množstvím lepíků a větviček, na které nešlo použít nic jiného než pár radikálních střihů nůžkami :o)

Fotky z posledních dvou měsíců najdete tady a pár historických vykopávek, které jsem našla v mobilu najdete tady.

01.08.2011

Dnes přinášíme fotogalerii z měsíce července... V druhé části fotek je Bonnie, v té první části je kdo jiný než Bonnie, ale tentokrát po tuningové úpravě :-D Bonča se pomalu, ale jistě, zachlupatila do stavu "pes bouďák" a měla zase takový ten svůj Bóňovský "homeless look", který se sice snažila postupně shazovat, nicméně to bylo vidět akorát tak doma na koberci a ne na ní :o) Odvezla jsem jí proto k profíkovi Evě Píchové, aby jí trošku vytunila kožíšek... Ze zarostlé Bonnie vystříhala úplně novou fenečku, která tímto navíc krapet omládla a shodila nějaký ten gram na své váze :-) Děkujeme.

26.06.2011

Novinky u nás žádné nejsou (nebo alespoň na žádné významné si nevzpomínám), tak pro dnešek aktualizujeme pouze fotogalerie Květen - Červen a pár fotek přibylo i sem. Po delší době jsme také daly konečně do kupy fotky s naším bráškou Brunem, které jsme nafotili od začátku tohoto roku - kouknout na ně můžete tady :o)

02.06.2011

Bonnie oslavila 7. narozeniny :-) Bonduelko naše, přejeme ti všechno nejlepší, hlavně zdravíčko ať slouží! Jsi tu s námi sedm let a doufáme, že ještě jednou tolik společně za pár let oslavíme ;-)

28.04.2011

Po delší době přinášíme zase nějaké fotky, i když jich není mnoho... Koukněte do fotogalerie :-)
Za moc hezké obrázky od vody děkujeme Rosťovi Smolejovi.

A co je u Bóni nového? Jaro s sebou přineslo několik poměrně teplých dní, a tak si Bonča letos už i pořádně zaplavčila, absolvovala zkrácenou verzi našeho místního pochodu Do Okoře bez oře a také jsme již dvakrát společně venčili s naším psím bráškou Brunďou :-) A jinak si Bonýsek užívá svého pohodového psího života jak jen to jde. Byť jí bude co nevidět sedm let je stále plná energie, lumpačí a vymýšlí stále nové psí kusy, kterými mě velmi často baví... Je na ní také vidět, že je to už dáma v letech a má spoustu věcí na háku, nejvíce svojí paničku, hehehe :-) Na druhou stranu umí dost dobře dělat mrtvou lišku a nebo si hrát na mírumilovnou fenečku :-)

15.03.2011

V sobotu 12. března zemřela po delší nemoci naše milovaná činčila Skauťa ;-( Svůj více jak 14ti letý život prožila, doufám, spokojeně a teď už je za Duhovým mostem, kde vesele dovádí s ostatními zvířátky...
Vzpomínáme na tebe, Skautinko... i Bóňa, která tě tu ještě občas hledá, nemá teď koho by hlídala a hypnotizovala :-)

17.01.2011

Všem návštěvníkům našich stránek přejeme do nového roku vše nej nej nej, hlavně zdravíčko ať slouží, to je nejdůležitější, ostatní přijde... ;-)

...a doufáme, že se i v tomto roce přijdete občas juknout na náš webík :o)

Hop nahoru